Witajcie na stronie naszej parafii pod wezwaniem Chrystusa Króla i bł. siostry Alicji Kotowskiej.

Porządek Mszy świętych

Dni powszednie:

700, 800, 1800

Święta zniesione:

700, 800, 1000, 1700, 1800

Niedziele:

700, 830, 1000 (suma), 1130 (Msza dla dzieci), 1300, 1600 (Msza dla młodzieży), 1800

Liturgiczna służba ołtarza

ASYSTA NA WIELKI CZWARTEK

Krzyż:
                 Tomasz Buniowski                                    

Akolitki:             Damian Mach i Konrad Rohde                

Kadzidło:            Rafał Doering i Bartek Mazgaj                          

I czytanie:           Kacper Kęsik                                                                
II czytanie:          Michał Borski                                  

Modlitwa powszechna

(śpiewana chociaż Ciebie Prosimy):                                    

Komentator:       Jacek Bużan

Dzwonki na hymn Chwała na wysokości Bogu (4 os):

Dawid Groth, Marek Oseńko, Dorian Beker

Służenie:              kielich – Kacper Białk
 ampułki  Tomek Potrykus  
woda –
Tomek Potrykus
lavabo – Paweł Kwidziński
ręczniczek – Maciek Groth

 

Kołatki na procesję do Ołtarza Adoracji:

                            Dawid Groth i Paweł Dziubich

   Strój galowy

  • Ministranci i lektorzy przychodzą o godz. 17.40, Ceremoniarze na godzinę 17.20  

 

 

 

 

ASYSTA NA WIELKI PIATEK 

 Krzyż (procesja z krzyżem):           Michał Borski                         

Akolitki (procesja z krzyżem):       Paweł Blaszke i Maciej Blaszke
Kadzidło(procesja do grobu):                 Bartek Mazgaj i Rafał Doering

I czytanie:                                       Tomek Buniowski

Psalm:                                   

II czytanie:                                      Maciek Blaszke

Pasja:                                               Krzysiek Mielewczyk i Jacek Bużan

Mszał:                                              Kacper Kęsik

Mikrofon:                                       Jacek Bużan

Komentator:                                   Bartek Mazgaj

Ręczniczek do adoracji krzyża:      Olaf, Paweł Kwidziński i Maciek Groth

Kołatki na procesję do grobu:       Dorian Beker i Marek Oseńko

 Próba dla osób wyznaczonych w asyście w Wielki Piątek o godz. 17.00

  • Ministranci i lektorzy  przychodzą na godzinę 17.40

ndent: -18.0pt;mso-list:l0 level1 lfo1'>·       Ministranci i lektorzy przychodzą o godz. 17.40, Ceremoniarze na godzinę 17.20  

 

ASYSTA NA WIELKA SOBOTĘ

 

Ognisko:                                         Tomek Buniowski i Maciek Blaszke

Paschał:                                          Maciek Rogowski

Kadzidło:                                        Rafał Doering i Bartek Mazgaj

Gwoździe do Paschału i rylec :       Dawid Groth

Mszał:                                             Kacper Kęsik

Mikrofon:                                       Adma Lieske

Komentator:                                  Krzysiek Mielewczyk

Roznoszący światło:                        Paweł Kwidziński, Dominik Zaręba,
Tomek Potrykus, Damian Bach, Bazyli Stencel, Kacper Białk, Olaf Beker, Paweł Dziubich


Dzwonki na hymn Chwała na wysokości Bogu (4 os):

Dawid Groth, Marek Oseńko, Dorian Beker

 

Służenie:              kielich – Olaf Beker
 ampułki  Kacper Białk      
woda –
Tomek Potrykus
lavabo – Konrad Rohde
ręczniczek – Bazyli Stencel

                  

  • Próba dla osób wyznaczonych w asyście w WielkA Sobotę o godz. 18.00

 

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA I PROCESJA REZUREKCYJNA

 

 

Krzyż:                 Paweł Dziubich                               

Figura Jezusa:    Maciek Rogowski

Akolitki:              Adam Lieske i Michał Borski           

Kadzidło:            Rafał Doering, Bartek Mazgaj i Krzysiek Mielewczyk   
I czytanie:           Adam Lieske                                                  

II czytanie:          Paweł Dziubich            

Modlitwa powszechna

(śpiewana):                                     

Komentator:       Kacper Kęsik                

Służenie:              kielich – Dawid Groth
 ampułki  Konrad Rohde    
woda –
Olaf Beker
lavabo – Dorian Beker
ręczniczek – Gracjan Białk

 

Plan Adoracji W Triduum Paschelne

 


WIELKI CZWARTEK (przy ciemnicy)

20:00 – Olaf Beker i Dorian Beker
20:30 –
Konrad Rohde i Marek Oseńko
21:00 –
21:30 –
22:00 –
22:30 –
23:00 –
23:30 –

WIELKI PIĄTEK (przy ciemnicy)

07:00 – Kacper Białk i Paweł Kwidziński
07:30 –
08:00 –
08:30 –
09:00 –
09:30 –
10:00 –
Dominik Zaręba
10:30 –
11:00 –
11:30 –
12:00 –
12:30 –
13:00 –
Tomek Potrykus
13:30 –
14:00 –
14:30 –
15:00 –
15:30 –
16:00 –
16:30 –
Olaf Beker
17:00 –
Dorian Beker i Tomek Potrykus
17:30 –

WIELKI PIĄTEK (przy grobie Jezusa)

20:00 – Konrad Rohde i Marek Oseńko
20:30 –
21:00 –
21:30 –
22:00 –
22:30 –
23:00 –
23:30 –

WIELKA SOBOTA (przy grobie Jezusa)

07:00 – Kacper Białk i Paweł Kwidziński
07:30 –
08:00 –
Tomek Potrykus
08:30 –
09:00 –
09:30 –
10:00 –
Dominik Zaręba
10:30 –
11:00 –
11:30 –
12:00 –
12:30 –
13:00 –
13:30 –
14:00 –
14:30 –
15:00 –
15:30 –
16:00 –
16:30 –
17:00 –
17:30 –
Marek Oseńko i Dawid Groth
18:00 – Dorian Beker i Konrad Rohde

 

 

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Przeglądarka internetowa umożliwia zablokowanie plików cookie.

Zamknij [X]